Współpraca z Blachmed Usuwanie Wgnieceń


wieloletnie doświadczenie

Skoro trafiłeś/trafiłaś, na tę stronę, to zapewne wiesz już, że nasza oferta obejmuje usuwanie wgnieceń, a także powłoki ceramiczne i szereg innych usług. Wiesz także, że mamy doświadczenie w szkoleniach PDR i że mieliśmy przyjemność występować w kilku motoryzacyjnych programach emitowanych w TV.

Prowadzisz firmę? Potrzebujesz sprawdzonego wykonawcy lub podwykonawcy? Dobrze trafiłeś. W ramach współpracy z innymi firmami zajmujemy się przede wszystkim usuwaniem i naprawą wgnieceń techniką PDR. Wykonujemy także przygotowanie pojazdu do zdania po leasingu zgodnie z podręcznikiem PZWL. Posiadanie etatowego pracownika wyspecjalizowanego w wykonywaniu napraw wgnieceń bez lakierowania nie zawsze jest uzasadnione ekonomicznie.

Decydując się na współpracę z firmą Blachmed, nie ponosisz kosztów związanych z wyposażeniem stanowiska do usuwania wgnieceń, ani nie musisz posiadać specjalistycznych narzędzi. Wynagrodzenie płacisz wyłącznie za wykonaną pracę i nie martwisz się opłacaniem ZUS, wypłatą pensji, urlopami czy zwolnieniami chorobowymi. Jak widzisz – zlecenie usług związanych z naprawami PDR to same korzyści.

Co ważne, nie tylko wykonamy usunięcie wgnieceń, ale również przeszkolimy załogę firmy, aby pracownicy umieli ocenić co nadaje się do naprawy PDR, a co trzeba polakierować. Służymy także pomocą przy redagowaniu oferty firmy (jeśli chcesz ją rozszerzyć o usuwanie wgnieceń PDR) i przy formułowaniu kampanii reklamowych.

Nasza oferta obejmuje

  • Dojazd do siedziby Klienta
  • Własne narzędzia
  • Szkolenie personelu

Komu współpraca z nami przynosi największe korzyści?

  • Firmy posiadające własną flotę samochodową
  • Komisy samochodowe i osoby/firmy sprowadzające auta
  • Salony samochodowe i autoryzowani dealerzy
  • Firmy oferujące detailing samochodowy (studia auto detailingu, auto spa)
Call Now ButtonZadzwoń