Blachmed


przywracamy autom blask


W życiu każdego człowieka są pewne momenty przełomowe. Ja, do jednego z takich momentów zaliczam założenie własnej działalności gospodarczej – Blachmed.

Gdy Twoje umiejętności w jakiejś dziedzinie są coraz bliżej perfekcji zawsze myślisz co dalej... W jakim kierunku się rozwijać? Jakie podjąć kolejne wyzwanie? W moim wypadku, decyzja wydawała się oczywista – specjalizacja w usuwaniu wgnieceń techniką PDR (Paintless Dent Repair) zaowocowała założeniem firmy, która takie właśnie usługi wykonuje - usuwanie wgnieceń Warszawa.

Od 2015 działam pod własnym szyldem - jako firma Blachmed. Pierwsza z naszych specjalizacji to oczywiście usuwanie wgnieceń . Druga to aplikacja powłok ceramicznych. Nasza oferta jest skierowana głównie do pasjonatów samochodowych, osób które wręcz kochają swoje auta. Dlatego wykonujemy także szereg innych usług polerowanie lamp, polerowanie lakieru oraz naprawę szyb (odprysków, np. od kamieni).

Co wyróżnia Blachmed od innych firm? Przede wszystkim doświadczenie. Technika PDR dopiero w ostatnich 2-3 latach zyskała na popularności. My zaś, zajmujemy się usuwaniem wgnieceń znacznie dłużej. Po drugie – sprzęt. Staramy się nieustannie inwestować w odpowiednie narzędzia i materiały. Wykorzystywane przez nas najlepsze narzędzia, systemy oraz stosowanie tylko sprawdzonych i oryginalnych produktów zdecydowanie pomaga w osiągnięciu najwyższej jakości usług. I to jest właśnie trzecia mocna strona firmy – solidne usługi.

Chętnie dzielimy się wiedzą - angażując się w szkolenia z zakresu usuwania wgniotek. Mieliśmy także przyjemność pracować przy produkcji kilku programów motoryzacyjnych emitowanych w telewizji. Przeczytasz o tym w dziale Szkolenia PDR.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Niezależnie, czy pracujemy nad śmigłowcem, flotą 20 aut w firmie, czy nad Twoim ukochanym autem. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie wykonać najlepiej, jak to tylko możliwe. Powiedzieć, że wkładamy w to serce, to powiedzieć zdecydowanie za mało. W naszym rzemiośle, trzeba kochać to co się robi.

Gdy Twoja praca to Twoja pasja, spotykasz na swojej drodze więcej uśmiechniętych ludzi. I sam jesteś szczęśliwszy.

Uśmiechnij się!
Zapraszam do współpracy,

Adrian Szpakowski, Blachmed.

Zasięg działania: Warszawa i okolice. Co oczywiście nie przeszkadza klientom przyjeżdżać do nas z Łodzi, Radomia, Torunia, Bydgoszczy, a nawet Kielc - takie przypadki zdarzają się coraz częściej.

Kluczowe miejscowości: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Sochaczew, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Otwock, Józefów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Zielonka, Marki, Ząbki